BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sekso paįvairinimo būdai ir sekso prekes

Seksualinio gyvenimo nesėkmėmis niekas nesigiria, tačiau mažai tikėtina, kad niekas nėra patyręs nusivylimo miegamajame. Dažnai net nesusimąstome, kodėl taip įvyksta – galbūt tai patirties trūkumas, galbūt psichologinės problemos, o gal tai tiesiog tvyranti rutina miegamajame. Seksualinio gyvenimo paįvairinimas –tai vienas iš būdų, kuriais galime pakeisti net gyvenimo kokybę. Mokslininkai jau seniai nustatė, kad kokybiškas seksas teigiamai veikia organizmo veiklą bei psichologinę žmogaus būseną. Kovai su rutina galima pasitelkti įvairių būdų – tai pozų kaita, naujos sekso technikos arba sekso prekes.

Erotines prekes

Sekso prekiu parduotuve tai vieta, kur rasite viską, ko Jums trūksta miegamajame. Ne, kalbame ne apie baldus miegamajam J Omenyje turime sekso prekes, kurių pagalba patirsite neatrastų, naujų pojūčių, suteiksiančių maksimalų pasitenkinimą seksualiniame gyevnime. Galbūt tai bus lubrikantai, kurie pagerins sekso kokybę suteikdami komfortabilumo pojūtį. Jų pasirinkimas yra labai didelis – nuo vandens pagrindu sukurtų lubrikantų iki silikoninių su kvapais ir suteikiančiais įvairių naujų pojūčių. Drąsesniems žmonėms siūlomi vibratoriai, masažuokliai, stimuliatoriai, kuriuos galima naudoti tiek būnant vieniems tiek poroje. Žinomiausi pasaulyje erotines prekes gaminantys vardai, tokie kaip LELO, We Vibe, Tenga siūlo didelį pasirinkimą kiekvienam. Daugiausiai teigiamų įvertinimų gaunantys dėl itin aukštos kokybės gaminių prekiniai vardai – tai WE Vibe. Tad jeigu lovoje reikalai pašlijo, siūlome patirti naujus pojūčius abiems – We – Vibe II – tai  išskirtinio, novatoriško dizaino masažuoklis, skirtas naudoti poroje.  ”U” raidės forma ir didelis lankstumas leidžia jam įsiskverbti taip, kad viena vibratoriaus atšaka stimuliuotų G tašką, o kita - apgaubtų klitorį. Nepamirškite, kad We-vibe netrukdo įsiskverbti ir vyro varpai, kartu stimuliuojant ir ją. Šio vibratoriaus pagalba, vibracijas jaučia abu partneriai. Moteris patiria vyro įsiskverbimą ir tuo pačiu metu gali mėgautis stipriomis G-taško ir klitorio stimuliacijomis. Žinoma, šis vibratorius puikiai tinka ir moters solo žaidimams.

Tad pamirškite nesekmes bei rutiną miegamajame – įsidrąsinkite, pasirinkite naują sekso žaisliuką ir mėgaukites naujai atrastais seksualiniais potyriais.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą