BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sekso prekes

Sekso prekes šiandieną išsirinkti yra pakankamai sunku, nes kaip ir kitose srityse, taip ir sekso prekes yra viena sričių, kur pasirinkimas yra didelis. Rinkdamiesi erotine preke, mes dažnai nesusivokiame, ko iš tikrųjų norėtume, ką norėtume patirti ir kokia prekė pateisins mūsų lūkesčius. Tad pirmiausia reikėtų kreiptis į sex shop‘uose dirbančius konsultantus, nes būtent jie ir iš esmės tik jie išmano viską apie kiekvieną sekso preke.

Tačiau jeigu pats norite savarankiškai išsirinkti prekę, turite žinoti bet pagrindinę informaciją – prekiniai vardai, kokybė, medžiagos, funkcionalumas. Egzistuoja daugybe sekso prekes gaminančių prekinių vardų, kurie yra užsitarnavę labai aukštas pozicijas sekso industrijos sferoje. Jeigu esate vyras ir ieškote sekso prekes, skirtos masturbacijai – kokybiškiausios ir garantuotai Jūsų lūkesčius pateisinančios gamintojos yra kompanija Fleshlight, kilusi iš JAV bei Tenga – Japonų pramonės gigantė.

Fleshlight masturbuokliai

Fleshlight siūlo išskirtinio dizaino ir kokybės masturbuoklius, kurie pristatomi diskretiškoje, didelį žibintuvėlį primenančioje dėžutėje. Tai identiškų porno žvaigdžių vaginų, analinių bei oralinių angų kopijos, sukurtos imituoti tikrą oralinį, vaginalinį arba analinį seksą.

Tenga masturbuokliai

Tenga gamintojai labiau orientuoti į iškirtinį masturbuoklių vidaus dizainą, stengdamiesi kad masturbuokliai suteiktų išskirtinai nepakartojamas stimuliacijas.

Lelo sekso prekes

Moterims ir poroms sekso prekes gaminantys sekso pramonės gigantai yra LELO. LELO siūlo išskirtinai elegantiško ir prabangaus dizaino vibratorius, masažuoklius, apatinių drabužių kolekciją bei įvairius miegamojo aksesuarus. LELO pažiba – vibratoriai poroms. Naujausių technologijų pagalba LELO sukūrė pirmuosius judesiu valdomus vibratorius poroms, kurie greitai tapo mėgstamiausi visame pasaulyje. Ši s prekinis ženklas užsitarnavo pagarbą dėl savo aukštos kokybės medžiagų, naudojamų gamyboje bei prabangaus dizaino. Šiandien LELO yra sukūrusi prabangiausią auksinį vibratorių pasaulyje, kurio kaina siekia apie 13 000 dolerių.

Ieškodami sekso prekės visada patariame įvertinti, ko norite – ar prabangios ir kokybiškos prekės, kuri jums tarnaus ilgai, ar paprastos prekės, kuri tiesiog papildys jūsų intymų gyvenimą.  Apie visus minėtus gamintojus galite taip pat pasiskaityti žemiau pateiktose prezentacijose, kuriose rasite smulkesnę informaciją apie prekes, gamintojų istoriją ir kt.

Tenga masturbuokliai from Sekso_prekes

Fleshlight masturbuokliai from Sekso_prekes

Lelo vibratoriai from Sekso_prekes

Patiko (1)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Sekso prekes”

  1.   Vikulia rašo:

    Įmanoma atrasti ko nematęs.

Rašyk komentarą